Newsy

Informacje organizacyjne: Polska – Włochy

W czwartek, 2 września na Stadionie Miejskim w Łomży odbędzie się inauguracyjny mecz Turnieju Ośmiu Narodów U-20: Polska – Włochy.

Poniżej przedstawiamy informacje organizacyjne dotyczące meczu.

Publiczność:
-bramy stadionu (trybuna kryta oraz trybuna „od rzeki”) zostaną otwarte od godziny 17.00 – 60 minut przed meczem
-w związku z brakiem wolnych biletów na to spotkanie kasy biletowe w dniu meczu będą zamknięte
– w związku z wyłączeniem trybun skrajnych na potrzeby sztabów i kadry reprezentacji Polski i Włoch informujemy, że na trybunę krytą udostępnionych zostanie 70% dostępnych miejsc, pozostałe 30% po przekroczeniu limitu będzie kierowane na trybunę od rzeki.
UWAGA: Jeżeli przedstawiciele włoskiej i polskiej federacji zmienią decyzję w dniu meczu udostępnimy wszystkie dostępne miejsca na trybunę krytą. Prosimy o stosowaniem się do poleceń służb porządkowych i śledzenie komunikatów w dniu meczu.
-parking na terenie stadionu jest całkowicie zamknięty, wjazd wyłącznie dla gości Polskiego Związku Piłki Nożnej.
– przypominamy o przestrzeganiu zasad dystansu społecznego.

Media i skauci:
-informujemy, że akredytacje dla mediów i skautów będą wydawane w biurze organizatora meczu, biuro znajdują się pod trybuną krytą, na przeciwko głównego wejścia na stadion
– akredytacje będą wydawane w czwartek od godziny 12.00
– przypominamy o całkowitym zakazie filmowania meczu – wyłączne prawa do utrwalania obrazu posiada Telewizja Polska S.A.. Pozostałe media będą miały możliwość nagrywania konferencji prasowej.

Transmisja spotkania „na żywo” na stronie internetowej: sport.tvp.pl. Retransmisja meczu w kolejnych dniach na kanale TVP SPORT.