Newsy

Julian Mordasiewicz dołącza do Łomżyńskiego Klubu Sportowego

18-letni Julian Mordasiewicz kolejnym wzmocnieniem Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Młody zawodnik w przeszłości reprezentował barwy ŁKS-u Łódź oraz Górnika Wałbrzych.

Pochodzący z Wałbrzycha piłkarz dołączając do biało-czerwonej ekipy wskazuje, że cel jaki stawia sobie grając w Łomży to w pierwszej kolejności prezentowanie wysokiej formy na boisku. – Jestem ofensywnym zawodnikiem, więc interesuje mnie przede wszystkim zdobywanie bramek oraz asystowanie kolegom. Dzięki temu będę mógł przyczyniać się do sukcesu zespołu – wskazuje Mordasiewicz. Pytany o swoje boiskowe zalety, ambitny zawodnik wylicza, że jego silnymi stronami są technika użytkowa, drybling, zmysł do gry kombinacyjnej, a także szukanie niekonwencjonalnych zagrań. Są to umiejętności, które z pewnością wzmocnią ofensywną siłę podopiecznych trenera Huberta Błaszczaka w trzecioligowych zmaganiach.

Ofensywny pomocnik rozwijając swoje sportowe umiejętności stara się wzorować na Neymarze. Brazylijski napastnik posiada gigantyczną technikę. – Widać u niego dużą radość z gry. Pomaga to jemu pokazać na boisku cały wachlarz swoich umiejętności – wylicza 18-letni zawodnik.

Julian Mordasiewicz mówi, że Łomża to sympatyczne i spokojne miasto. Przyznaje, że szatnia dobrze go przyjęła. To, w połączeniu z bardzo dobrymi warunkami do piłkarskiego rozwoju, daje piłkarzowi możliwości dalszego szlifowania swoich sportowych umiejętności, które, mamy nadzieję, będzie jak najczęściej prezentował na trzecioligowych boiskach. Przed sobotnią inauguracją rozgrywek, Mordasiewicz ocenia, że Łomżyński Klub Sportowy ma wystarczająco mocną drużynę, aby wspiąć się wysoko w rozgrywkach. – Będziemy starali się być na jak najwyższym miejscu w tabeli – obiecuje.

Zanim formalnie dołączył do zespołu, Julian w idealny sposób zaprezentował się przed kibicami łomżyńskiego Klubu. W meczu z grajewską Warmią strzelił przepiękną bramkę z przewrotki, która zdążyła się już pojawić w mediach społecznościowych. – Bramka wyszła idealnie. Dostałem świetne podanie, aby taką przewrotkę wykonać. Mam nadzieję, że na ligowych boiskach również będę zdobywał efektowne gole – mówi młody pomocnik.

Julian Mordasiewicz, korzystając z okazji, pozdrawia wszystkich kibiców biało-czerwonych równocześnie zapraszając ich do kibicowania Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu. – Widzimy się na Z18! – kończy piłkarz.