Newsy

Juniorzy ŁKS/MŁKS z awansem do Makroregionalnej Ligi Juniorów

W minioną niedzielę zwycięstwem 2:1 z Wigrami Suwałki udaną jesień zakończyli juniorzy ŁKS/MŁKS Łomża (rocznik 2002).

Drużyna prowadzona przez Tomasza Staniórskiego awansowała do Makroregionalnej Ligi Juniorów z imponującym bilansem punktowym i bramkowym. W 10 rozegranych spotkaniach nasi zawodnicy odnieśli komplet zwycięstw zdobywając przy tym 51 goli tracąc zaledwie 3. Drugą w tabeli Olimpię Zambrów wyprzedziliśmy o 12 punktów.

Nagrodą za bardzo dobrą grę młodych piłkarzy ŁKS-u będą rozgrywki Makroregionalnej Ligi Juniorów, w których na wiosnę zmierzymy się z takimi zespołami jak: Widzew Łódź, GKS Bełchatów, Polonia Warszawa, Ursus Warszawa, Concordia Elbląg, Naki Olsztyn i Olimpia Zambrów.

Gratulujemy Naszym młodym zawodnikom świetnej postawy na boisku!