Newsy

Kadra Łomżyńskiego Klubu Sportowego zgłoszona do rundy jesiennej 2022/2023. (foto)

Od lewej (górny rząd): Michał Kotelczuk (skarbnik klubu), Wiktor Walczak, Sebastian Kwaczreliszwili, Artem Sysoiev, Reinaldo Melao, Kamil Dobrowolski, Patryk Szymański, Patryk Sokołowski, Daniel Kacprzyk, (środkowy rząd): Damian Polnicki (prezes klubu), Tomasz Bałdyga (wiceprezes klubu), Krystian Pawczyński, Rafał Maćkowski, Łukasz Świderski, Konrad Kamienowski, Przemysław Żebrowski, Hubert Błaszczak (trener), Waldemar Antolak (kierownik drużyny), (dolny rząd): Jerzy Karwowski (członek zarządu), Łukasz Kordal, Yauhen Hremza, Julian Pawlik, Ivan Timashkov, Kacper Poreda, Mateusz Michasiewicz, Csiszar Parker.

Fizjoterapeutą zespołu pozostaje Rafał Gołaś.

Przyszli: Mateusz Michasiewicz (Stal Rzeszów), Artem Sysoiev (LKS Chlebnia), Sebastian Kwaczreliszwili (Nadnarwianka Pułtusk), Łukasz Świderski (KS CK Troszyn), Odeszli: – Robert Cychol – (Wissa Szczuczyn), Tomasz Brzozowski – (KS Śniadowo), Mateusz Anotonowicz, Xahne Reid, Eryk Waszkiewicz.