Newsy

Kadra reprezentacji Polski U-19 na mecz ze Słowenią

Trener reprezentacji Polski U-19 (rocznik 1997) Rafał Janas powołał kadrę na towarzyski dwumecz ze Słowenią. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 października o godzinie 18:00 w Łomży i dwa dni później o 15:00 w Zambrowie.

Lista powołanych zawodników: Sebastian Chruściel (APS Atrómitos Athinón, Grecja), Hubert Adamczyk (Chelsea FC, Anglia), Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki), Bartłomiej Żynel (FC Liefering, Austria), Karol Świderski (Jagiellonia Białystok), Michał Borecki (SS Lazio, Włochy), Robert Gumny, Kamil Jóźwiak (obaj Lech Poznań), Adam Ryczkowski (Legia Warszawa), Mateusz Lis (Miedź Legnica), Piotr Kwaśniewski, Patryk Dziczek (obaj Piast Gliwice), Michał Walski (Pogoń Szczecin), Michael Olczyk, Oktawian Skrzecz (obaj FC Schalke 04, Niemcy), Adrian Purzycki (Wigan Athletic FC, Anglia), Karol Żmijewski, Eryk Sobków (obaj Zagłębie Lubin).