Newsy

Kibice sponsorem Łomżyńskiego Klubu Sportowego – Marzec 2023

https://zrzutka.pl/4b98fw

Zakończyła się zrzutka lutowa. Tym samym już od 7 miesięcy Kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego realnie wpływają na funkcjonowanie naszego Klubu. Z perspektywy organizacyjnej były to bardzo trudne miesiące i jednocześnie przełomowe. Możemy śmiało stwierdzić, że bez Waszego wsparcia udźwignięcie ciężaru organizacyjnego byłby jeszcze trudniejsze, szczególnie w pierwszych miesiącach od zmian w Zarządzie ŁKS-u. Dzięki wsparciu Kibiców udało nam się sfinalizować budowanie kadry na rundę wiosenną (o czym dowiecie się już niebawem), jak również pokryć bieżące koszty związane z funkcjonowaniem Klubu. W imieniu Łomżyńskiego Klubu Sportowego jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wam Kibice, że jesteście z nami i co miesiąc udowadniacie, że Łomża potrzebuje profesjonalnej piłki nożnej.
Chcielibyśmy nieco zmienić formułę kolejnych zrzutek. Uruchamiamy zrzutkę marcową, która jednak jest nastawiona na konkretne cele. Chcemy ciągle profesjonalizować i rozwijać nasz Klub i to Wy Kibice możecie istotnie się do tego przyczynić. Pierwszy cel to szatnia naszej Drużyny. Chcemy zbudować w niej strefę, w której możliwa będzie analiza meczów przez nasz sztab szkoleniowy od strony taktycznej, jak również odpoczynek po meczach przez naszych Zawodników, co jak liczymy przełoży się na poziom sportowy na boisku.
Zrzutkę marcową przeznaczymy więc na ukończenie prac w szatni i zakup odpowiednich mebli.