Newsy

Kibice sponsorem Łomżyńskiego Klubu Sportowego.

Wspieraj Łomżyński Klub Sportowy! https://zrzutka.pl/wwpbgp

Zakończyła się październikowa zrzutka, w ramach której również Kibice zostali sponsorem Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Już trzeci miesiąc z rzędu udało nam się osiągnąć cel zrzutki. Jest to dla nas nie tylko realne wsparcie finansowe w bieżącej działalności Klubu, ale również potwierdzenie, że #2ligana100lecie nie jest pustym hasłem. Wspólnymi siłami może stać się rzeczywistością.

Z tego miejsca chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy wspierają Łomżyński Klub Sportowy . Mamy tu na myśli nie tylko tych, którzy wspierają Klub finansowo, ale również wszystkie osoby, które swoją codzienną społeczną pracą przyczyniają się do rozwoju Łomżyńskiego Klubu Sportowego. 🫶

Zaczął się listopad, w związku z czym ruszyła również listopadowa zrzutka. Zachęcamy wszystkich Kibiców Łomżyńskiego Klubu Sportowego do dołożenia swojej cegiełki. Pokażmy, że jest nas wielu i zrobimy wszystko, aby stulecie Łomżyńskiego Klubu Sportowego świętować z podniesioną głową w drugiej lidze.

https://zrzutka.pl/wwpbgp