Newsy

Kibice wracają na stadion! W sobotę gramy z Orłem Kolno.

W najbliższą sobotę o godzinie 19.26 zmierzymy się w kolejnym ligowym spotkaniu z zespołem Orła Kolno. Po raz pierwszy w tym w spotkaniu naszego Klubu będą mogli wziąć udział kibice.

Łomżyński Klub Sportowy obecnie zajmuje 4. miejsce w tabeli z 53 punktami i bilansem bramkowym 76-27. Rywal z Kolna rozegrał o jedno spotkanie więcej niż Nasz zespół. Zdobył 32 punkty,(bramki 47-63), co pozwala mu zajmować jak na razie bezpieczną 9 lokatę.

Co ciekawe, nasz najbliższy przeciwnik ma jak na razie passę siedmiu kolejnych spotkań bez porażki (sześć zwycięstw i jeden remis).

ŁKS po ostatniej porażce z Promieniem ostatecznie stracił szansę na awans. Pozostałe do końca sezonu mecze, mają dla naszych zawodników jednak niebagatelne znaczenie. Muszą oni potwierdzić swoją przydatność do drużyny na kolejny sezon. Z całą pewnością nie zabraknie im woli walki i chęci odniesienia zwycięstwa.

W związku z sytuacją pandemiczną przypominamy o zasadach dystansu społecznego oraz dezynfekcji rąk podczas wchodzenia na obiekt.

Niezmiernie miło Nam poinformować, że na sobotnim meczu gościć będziemy: v-ce marszałka Województwa Podlaskiego Marka Olbrysia, Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego oraz Burmistrza Kolna Andrzeja Dudę.

Ceny biletów na mecze ŁKS-u:

Trybuna „A” oraz „B” – 10 zł
bilety ulgowe – 5 zł
młodzież do 13 roku życia – wstęp bezpłatny pod opieką dorosłego.

Sponsorem meczu ŁKS Łomża – Orzeł Kolno jest firma PHU „Kurpiewski”

Łomżyński Klub Sportowy wspiera Województwo Podlaskie. Podlaskie – Zasilane Naturą