Newsy

Klub muzyczny i restauracja Yam Caffe nowym partnerem ŁKS 1926 Łomża

Z dniem dzisiejszym nowym partnerem Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 został klub muzyczny i restauracja Yam Caffe mieszcząca się w Łomży, przy ulicy Al. Legionów 56. Klub muzyczny Yam Caffe to najpopularniejszy i najchętniej odwiedzany lokal w Naszym mieście. Oprócz najlepszej zabawy i muzyki, w ciągu dnia, w godz. 11 – 21 możemy skosztować wybornej kuchni, a specjalnością lokalu są dania z grilla i domowe obiady.

W jadłospisie znajdują się najsmaczniejsze dania kuchni polskiej inspirowane najlepszymi polskimi tradycjami. Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco, a do ich przygotowywania używane są wyłącznie świeże produkty, dzięki czemu kuchnia Yam Caffe zawsze jest pełna smaków, kolorów i aromatów.

Nie sposób ominąć drzwi Yam Caffe skoro w środku można dostać najlepsze w Łomży, różnorodne, ręcznie lepione pierogi, żurek na zakwasie, bliny, babki ziemniaczane i inne własne specjały.

Restauracja wychodzi także z ofertą na przyjęcia okazjonalne, z szerokim wachlarzem dań, które są przygotowywane na indywidualne życzenia klienta. We wnętrzach restauracji istnieje możliwość organizacji obiadu okolicznościowego, jak i przyjęć w różnej konwencji z wyłączeniem do Państwa dyspozycji całego obiektu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Naszego nowego Partnera!