Newsy

Kolejna batalia o ligowe punkty. Przed nami bitwa z Jagiellonią!

W najbliższą niedzielę o godzinie 16 na Stadionie Miejskim w Łomży ŁKS 1926 podejmować będzie rezerwy Jagiellonii Białystok. Drużyna z podlasia jak dotąd zgromadziła na swoim koncie 13 punktów, co daje jej 8. pozycję w tabeli. Po słabym początku sezonu i porażkach w pierwszych spotkaniach z Huraganem Morąg, Wissą Szczuczyn i Olimpią Elbląg przyszły zwycięstwa ze Zniczem Biała Piska, KS Wasilków, MKS Korsze oraz w ostatniej kolejce z Sokołem Ostróda, a w międzyczasie także remis z Romintą Gołdap. Nagły wzrost formy zespołu z Białegostoku był spowodowany większym udziałem w spotkaniach III ligi zawodników zesłanych z pierwszego zespołu przez Michała Probierza i to w głównej mierze od niego zależy siła rażenia rezerw Jagiellonii. W ostatnim meczu z Sokołem Ostróda w ten sposób wzmocnił on drugi zespół między innymi: Karolem Mackiewiczem, Przemysławem Frankowskim czy Rafałem Augustyniakiem. Kadra na mecz z ŁKS-em pozostaje jednak zagadką bowiem tego samego dnia w prestiżowym pojedynku w Ekstraklasie Jagiellonia podejmować będzie mistrza Polski – Lecha Poznań.
Bez względu na skład personalny w jakim przybędą do Łomży goście cel jaki postawili sobie podopieczni Mateusza Miłoszewskiego jest tylko jeden – zwycięstwo, które może dać naszej drużynie miejsce na podium po najbliższej kolejce lub w najgorszym wypadku utrzymanie bezpośredniego kontaktu ze ścisłą czołówką tabeli, bowiem do drużyn z miejsc 2-4 tracimy zaledwie dwa punkty. Po wyjazdowym zwycięstwie z Concordią Elbląg 3:0, ŁKS 1926 Łomża plasuje się na 5. pozycji z dorobkiem 16 punktów. Miejmy nadzieję, że zwycięska passa będzie przedłużona w najbliższą niedzielę. Przypominamy, że przed meczem z Jagiellonią w kasach stadionu będzie można jeszcze nabywać karnety w promocyjnych cenach: 15, 30 lub 60 zł na 5 pozostałych do rozegrania w Łomży spotkań. Zapraszamy!

ŁKS 1926 Łomża – Jagiellonia II Białystok
20.09.2015, godz. 16.00
Stadion Miejski w Łomży