Newsy

Kolejny hit ligi w Łomży. Gramy z MKS-em Ełk.

W spotkaniu 23 kolejki III ligi ŁKS 1926 Łomża w meczu kolejki podejmie inną z czołowych drużyn rozgrywek MKS Ełk.

Po zwycięstwach z Sokołem Ostróda i Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie oraz walkowerze za mecz z Olimpią Olsztynek podopieczni Mateusza Miłoszewskiego znajdują się na wysokim 4 miejscu tracąc do 3. MKS-u Ełk trzy punkty. Aby zachować obecną pozycję po najbliższej serii gier nasz zespół musi zdobyć co najmniej punkt. Zwycięstwo natomiast powzoli nam włączyć się do walki o miejsce na podium III ligi. W meczu nie zagrają leczący od początku rundy uraz Daniel Kacprzyk oraz pauzujący za kartki Michał Sadowski.
W przerwie meczu kibice wezmą udział w losowaniu nagród ufundowanych przez Browar Łomża (wyłącznie osoby pełnoletnie), Lpelektronik oraz pizzerię Paccino.

Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą niedzielę o godzinie 15. Serdecznie zapraszamy!