Newsy

Kolejny mecz o „6 punktów”

W środowe popołudnie w Warszawie podopiecznym Mateusza Miłoszewskiego przyjdzie zmierzyć się z miejscowym Ursusem. Mecz jest o tyle istotny dla obu ekip, bo w tabeli III ligi drużyny mają tyle samo punktów, a ewentualne zwycięstwo pozwoli odskoczyć od rywala na 3 punkty.

W jesiennym meczu w Łomży niespodziewanie zawodnicy ŁKSu 1926 ulegli Ursusowi 1:2. Teraz pojawia się znakomita okazja, aby zrewanżować się za utratę punktów. W poprzedniej kolejce łomżyński zespół uległ na wyjeździe Pelikanowi Łowicz 0:2, zaś Ursus pokonał drugi zespół Legii Warszawa 1:0.

Zapowiada się niezwykle emocjonujący mecz. Do końca rozgrywek pozostaje sześć kolejek, a każde zdobyte punkty przybliża Łomżyński Klub Sportowy 1926 do zapewnienia sobie utrzymania w zreorganizowanej III lidze.

Początek meczu w środę 17 maja o godz. 17.00.