Newsy

Kolejny partner – She Sport!

Z dniem dzisiejszym ŁKS 1926 Łomża zyskał kolejnego partnera. Jest nim She – sklep ze sprzętem sportowym. Firma She Sport przygotowała specjalne rabaty dla zawodników pierwszego zespołu.

Nasz nowy partner zajmuje się dystrybucją sprzętu sportowego. Pomimo faktu, że działa na polskim rynku dopiero od 2013 roku , ma bogate doświadczenie we współpracy z klubami, szkołami oraz drużynami firmowymi.W ofercie posiada bogaty wybór sprzętu takich producentów jak Nike, Adidas, Puma, Zina, Colo, Givova, Joma, Select, RG, Regio, 4keepers, FootballMasters i wielu innych.

She zajmuje się sprzedaż detaliczną obuwia piłkarskiego, odzieży sportowej, sprzętu treningowego, piłek, odzieży outletowej. Zakres ich działań jest ogólnokrajowy.

Od 2013 jestesmy sponsorem technicznym klubu Jantar Ostrołęka. Ubierali także m.in. zespoły AZS Warszawa, KS Piaseczno, Świt Baranowo, APN Sobótka spod Wrocławia oraz drużynę Gwiazd TV z najpopularniejszymi artystami w składzie.

Zapraszamy do stacjonarnego salonu piłkarsko – sportowego She Sport.

ul. Mazowiecka 1 lokal E 18-404 Łomża

Salon czynny od poniedziałku do piątku 10-18 , sobota 10-14.

www.shesport.pl

Uwaga! W porozumienia z She Sport od września wspólnie będziemy wybierać najlepszego piłkarza miesiąca, który w nagrodę otrzyma bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie! Wyboru dokonacie WY – kibice ŁKS 1926 Łomża w sondzie umieszczonej na oficjalnej stronie Klubu.