Newsy

Komunikat o zmianach w zarządzie Łomżyńskiego Klubu Sportowego

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego informuje, iż w dniu 14 sierpnia 2023 r. Damian Polnicki, dotychczasowy prezes zarządu ŁKS-u Łomża, złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

Dziękujemy Damianowi Polnickiemu za jego zaangażowanie w działalność Klubu, Stowarzyszenia, a także sukcesy, których niewątpliwym potwierdzeniem jest wywalczenie latem awansu do trzecioligowych rozgrywek. Funkcję prezesa walne zgromadzenie powierzyło Damianowi w lipcu 2022 r. Od tego czasu na każdym kroku udowadniał jak ważne jest dla niego dobro klubu, społecznie angażując się w funkcjonowanie biało-czerwonych.

W dniu 15 sierpnia 2023 r., na zwołanym posiedzeniu zarządu ŁKS-u Łomża, podjęto decyzję o zmianach w zarządzie Klubu. Funkcję prezesa zarządu pełnić będzie dotychczasowy wiceprezes, Tomasz Bałdyga. Z kolei funkcje wiceprezesów obejmą Adrian Gołaszewski, a także Michał Kotelczuk. Skład zarządu uzupełnia jego dotychczasowy członek Jerzy Karwowski.