Newsy

KRĘGIELNIA WOWBALL PODPISUJE NOWĄ UMOWĘ SPONSORSKĄ Z ŁKS ŁOMŻA!

✍️ Kręgielnia Wowball Łomża podpisała nową umowę sponsorską na sezon 2023/2024. Awans do wyżej klasy rozgrywkowej osiągnięty w minionym sezonie został doceniony przez naszego Sponsora, który w ramach nowej umowy znacząco zwiększył swoje finansowe zaangażowanie we współpracę z klubem w III lidze.

Dziękujemy za okazane zaufanie w poprzednim trudnym sezonie, wspólnie osiągnęliśmy awans, teraz czas na nowe większe wyzwania #wracamydogry w III lidze i #2ligana100lecie 💪❗️
Kręgielnia Wowball Łomża to rozrywkowe miejsce na mapie Łomży. Posiada 4 tory do gry w kręgle🎳, bilard🎱, cyberdart oraz softdart🎯. Zorganizujesz tam imprezę urodzinową dla siebie czy też swoich dzieci, wyjście firmowe, wieczór panieński oraz kawalerski 🥳.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z oferty naszego Sponsora. Pamiętajmy, że jako Kibice ŁKS-u właśnie w ten sposób możemy pokazać, że doceniamy i pamiętamy o wszystkich tych, którzy przyczyniają się do rozwoju naszego Klubu❗️