Newsy

Krzysztof Dąbkowski wzmacnia ŁKS

Kolejnym wzmocnieniem Łomżyńskiego Klubu Sportowego został Krzysztof Dąbkowski.

26-letni lewy obrońca przygotowywał się z naszym zespołem od początku okresu przygotowawczego. Poprzednim klubem wychowanka Startu Nidzica był występujący w IV-lidze mazowieckiej zespół Błękitnych Raciąż. We wcześniejszych sezonach Krzysztof Dąbkowski reprezentował barwy Mławianki Mława oraz Finishparkietu Nowe Miasto Lubawskie. Nowy nabytek ŁKS-u największe sukcesy święcił jednak w Starcie Działdowo, w barwach którego, w latach 2010-2014 rozegrał ponad sto spotkań na poziomie III ligi. W sezonie 2011/12 ze swoim ówczesnym zespołem wygrał nawet rozgrywki jednak drużyna z Działdowa ze względów organizacyjnych nie zdecydowała się przystąpić do gry w II lidze.
Podczas zimowych sparingów lewy obrońca był silnym punktem naszej defensywy, popisał się także dwiema bramkami. Gol zdobyty w meczu z Warmią Grajewo, bezpośrednio z rzutu wolnego pokazuje, że stałe fragmenty gry są niewątpliwie mocną stroną nowego piłkarza ŁKS-u.

Krzysztofowi życzymy powodzenia i równie pięknych bramek już w meczach o ligowe punkty.