Newsy

Krzysztof Ogrodziński trenerem ŁKS-u

Z dniem 1 lipca zarząd Klubu zdecydował się powierzyć obowiązki pierwszego trenera zespołu seniorów Panu Krzysztofowi Ogrodzińskiemu.

Nowy trener ŁKS-u pochodzi z Wyszkowa i od lat związany był z Bugiem Wyszków, którego był wychowankiem. W przeszłości występował w barwach tego klubu. Później był trenerem grup młodzieżowych.

Wiosną 2012 roku Krzysztof Ogrodziński objął w Bugu zespół seniorów, z którym pomimo znacznego osłabienia kadrowego w przerwie zimowej zajął 3. miejsce w IV lidze mazowieckiej. To osiągnięcie przyniosło mu w tym właśnie roku tytuł trenera roku w Wyszkowie.

Nowy szkoleniowiec zadebiutuje w roli trenera w najbliższy poniedziałek, 10 lipca. ŁKS rozegra swój pierwszy mecz sparingowy w Wysokim Mazowiecku ze spadkowiczem z III ligi, miejscowym Ruchem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.

Ponadto do sztabu szkoleniowego włączony został trener juniorów – Marcin Mroczkowski. Pozostały skład sztabu szkoleniowego pozostał bez zmian. Trenerem bramkarzy jest Daniel Iwanowski, a kierownikiem drużyny Waldemar Antolak.

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 serdecznie dziękuję za pracę dotychczasowemu trenerowi, Mateuszowi Miłoszewskiemu, który opuszcza Łomżę po 2,5 – letniej pracy. Życzymy mu powodzenia w dalszej pracy trenerskiej.