Newsy

Kto zawodnikiem września?

We wrześniu na trzecioligowych boiskach ŁKS 1926 Łomża zanotował serię remisów, ale pomimo tego można wskazać zawodników, którzy swoją grą dają nadzieję, że kolejne mecze będą wygrane (z Legią II, już w październiku, wygraliśmy 2:1).

Kamienowski Konrad – popularny Grzywa pomimo młodego wieku na stałe zadomowił się w formacji obronnej łomżyńskiej drużyny. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem coraz pewniejszy punkt ŁKS 1926.

Melao Reinaldo – kolejny obrońca w zestawieni. Melao grą w powietrzu, w tym przy stałych fragmentach, góruje nad przeciwnikami czego dowodem może być zdobyta bramka w meczu z Motorem Lubawa.

Wasiulewski Paweł – partner Melao ze środka formacji obronnej i trzeci obrońca w zestawieniu. Strażak powoli staje się objawieniem obecnego sezonu. Gratulujemy.

Wienczatek Oliwer – zdrowa rywalizacja w bramce dobrze zrobiła obu naszym goalkeeperom. Tym razem warto wyróżnić Oliwera, który dobrą postawą na boisku zapracował na nominację do nagrody zawodnika miesiąca.

Tradycyjnie głos na faworyta można oddać w sondzie na stronie głównej ŁKS 1926 Łomża. Głosowanie trwa do 12 października do 23.59!