Newsy

Kup kalendarz na 2016 rok i wesprzyj Grupę Ratowniczą SPR „Nadzieja”!

Zachęcamy Państwa do nabywania kalendarzy klubowych na 2016 rok. Dla każdego sympatyka ŁKS-u 1926 powinien to być podstawowy gadżet w domowym zbiorze. Oprócz tego ważny jest też cel, który wiąże się ze sprzedażą kalendarzy. Z każdego sprzedanego egzemplarza złotówka trafia na konto Grupy Ratowniczej SPR „Nadzieja”, która prowadzi zbiórkę funduszy na zakup nowej karetki. Cena kalendarza to jedyne 7 zł, więc chyba nie trzeba nikogo namawiać do wsparcia naszej akcji. Możemy bowiem nabyć praktyczną rzecz która będzie nam służyć przez cały najbliższy rok, a przede wszystkim wesprzeć „Nadzieję” w zakupie nowego sprzętu, który każdemu z Nas może ocalić kiedyś zdrowie lub życie.

Szczególne podziękowania należą się Grzegorzowi Kotarskiemu, który ofiarował nam zdjęcia ze swoich zbiorów – www.fotoreporter.lomza.pl

Kalendarze będą do nabycia od jutra w siedzibie SPR Nadzieja – ul. Zawadzka 55 (wejście od głównego parkingu przed kościołem Krzyża Świętego), w hotelu Colnus w Kolnie – ulica Strażacka 1 oraz od poniedziałku w Sklepiku Klubowym na Starym Rynku.