Newsy

Laury Sportowe Łomża 2022.

W miniony piątek w Hali Kultury wręczono Łomżyńskie Laury Sportowe 2022. Wśród nich wyróżniono byłych zawodników Łomżyńskiego Klubu Sportowego oraz sponsorów naszego klubu w roku 2022. Serdecznie Wszystkim gratulujemy!

W kategorii: CAŁOKSZTAŁT DZIAŁALNOŚCI W SPORCIE ŁOMŻYŃSKIM
Józef Ościłowicz – wychowanek Śniardwy Orzysz, późniejszy piłkarz Sokoła Sokółka. W latach 1979 – 1985 piłkarz ŁKS Łomża grający na pozycji pomocnika. Później reprezentował Lions Chicago i Eagles Chicago.
Jan Wilczewski – wychowanek Supraślanki Supraśl i piłkarz Śniardwy Orzysz. Od 1983 roku przez 14 sezonów bramkarz w ŁKS Łomża, w trakcie których rozegrał ponad 300 spotkań i zdobył dwa gole. Po odejściu z ŁKS Łomża bramkarz Olimpii Zambrów oraz Sparty Szepietowo.
Hieronim Łada – za 50-lecie pracy trenerskiej. W 1983 roku objął stanowisko pierwszego trenera ŁKS Łomża, gdzie z przerwami pracował do 2001 roku. Obecnej pracuje jako trener w KS „Perspektywa” Łomża.