Newsy

Lift Service – Usługi Mini Żurawiem pozostaje z ŁKS-em

Firma Lift Service – Usługi Mini Żurawiem pozostaje z Łomżyńskim Klubem Sportowym w nadchodzącym sezonie 2023/2024.

Dziękujemy za obdarzenie Klubu zaufaniem! Firma wynajmuje mini żurawia z operatorem do prac ogólnobudowlanych. Mini żuraw mobilny na gąsienicy, idealny do wszelkich prac budowlanych zwłaszcza szklenie fasad czy montaż stolarki okiennej. Najczęściej wykorzystywany do transportu ciężkich tafli szkła w wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wspomaga montaż okien na wysokościach i innych elementów które wymagają podniesienia oraz stałej pozycji do ich montażu. Mini dźwigów używa się także do przenoszenia wielkogabarytowych różnych elementów tj. materiałów budowlanych, stalowych konstrukcji i innych wewnątrz budynków.

http://www.lift-service.com.pl

Gramy razem!