Newsy

Liga w środę – mecz z Finishparkietem Drwęca

Wyjątkowo w środę przyjdzie podopiecznym Krzysztofa Ogrodzińskiego rywalizować w lidze. Tym razem przeciwnikiem biało-czerwonych będzie zespół Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, który w poprzednim sezonie zajął miejsce premiowane awansem, ale pozaboiskowe okoliczności uniemożliwiły jemu udział w rozgrywkach na wyższym szczeblu.

W dotychczas trzech rozegranych meczach środowi przeciwnicy zdobyli 7 punktów (dwukrotnie wygrywając i raz remisując). W poprzedniej kolejce zremisowali 1:1 mecz w Warszawie z tamtejszą Polonią. Gola na miarę remisu dla gości zdobył Maciej Koziara.

Piłkarzy ŁKSu 1926 Łomża czeka trudne zadanie, jednak wielokrotnie w przeszłości udowodniali, że potrafią pokonać teoretycznie silniejszego przeciwnika. Nie pozostaje nam nic innego jak kibicować i liczyć, że zawodnicy łomżyńskiego zespołu wrócą z punktami.

Początek  meczu w środę 23 sierpnia o godz. 16.00 w Nowym Mieście Lubawskim.