Newsy

Liga wraca po zimowej przerwie – jedziemy do Ełku

Po długim zimowym śnie w najbliższy weekend na boiska III ligi powrócą piłkarze grupy I, a wśród nich Łomżyński Klub Sportowy.

W swoim premierowym spotkaniu zmierzymy się w Ełku z miejscowym MKS-em. Gospodarze sobotniej potyczki w przerwie między rundami nieco przemeblowali swój skład. Najważniejsza zmiana nastąpiła na ławce trenerskiej, drużynę poprowadzi doskonale znany wszystkim kibicom w Łomży były trener naszego zespołu – Mirosław Dymek, który zmienił na tym stanowisku Sławomira Majaka. Były reprezentant Polski zdecydował się objąć funkcję szkoleniowca w Finishparkiecie Nowe Miasto Lubawskie.
Z MKS-u po zakończeniu jesiennych zmagań odeszło kilku zawodników, wśród nich: Maciej Malinowski, bramkarz Wojciech Muzyk (Olimpia Grudziądz), Paweł Adamiec i Tomasz Tuttas (obaj Mławianka Mława) i Alakandar Atanackovic (Bałtyk Gdynia). Nową twarzą w zespole jest Wojciech Zalewski sprowadzony z Piasta Białystok.

Wyniki sparingów MKS-u:
Stomil Olsztyn 0:0
Warmia Grajewo 1:2
Wigry Suwałki 2:2
Olimpia Zambrów 1:0
Wissa Szczuczyn 3:2
Rominta Gołdap 6:1
Hetman Białystok 5:0
MKS Korsze 4:1
Mrągowia Mrągowo 6:0

Plan gier spotkań 18. kolejki III ligi:

Sobota:
MKS EŁK- ŁKS Łomża – godzina 13.00
Sokół Aleksandrów Łódzki – Concordia Elbląg – godzina 15.00
Sokół Ostróda – Lechia Tomaszów Mazowiecki – godzina 18.00
Huragan Morąg – Ursus Warszawa – godzina 14.30
Niedziela:
ŁKS Łódź – Huragan Wołomin – godzina 15.00
Jagiellonia II Białystok – Ruch Wysokie Mazowieckie – godzina 13.00
Pelikan Łowicz – Motor Lubawa – godzina 11.15
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Widzew Łódź – godzina 18.00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Legia II Warszawa – godzina 11.00