Newsy

ŁKS 1926 Łomża – Górnik Zabrze!

Jutro (piątek), o godzinie 19.26 ŁKS 1926 Łomża podejmie na swoim stadionie 14-krotnego mistrza Polski – Górnika Zabrze w meczu upamiętniającym 90.rocznicę powstania Łomżyńskiego Klubu Sportowego.

Zespół gości to tegoroczny spadkowicz z Ekstraklasy przed, którym postawiono jeden cel – jak najszybszy powrót do elity piłkarskich klubów w Naszym kraju. Bez wątpienie jest to jeden z najbardziej renomowanych rywali z jakimi przyszło nam się mierzyć na przestrzeni kilku ostatnich lat.

ŁKS 1926 prowadzony przez Mateusza Miłoszewskiego przystąpi do jutrzejszego spotkania w składzie zbliżonym do tego, który mieliśmy okazję oglądać w minionym sezonie. Z pewnością nie zabraknie jednak kilku nowych twarzy, które są przymierzane do gry i wzmocnienia zespołu w rundzie jesiennej. Wszystkie nowe nazwiska przedstawimy jednak jutro.

Z pewnością ważnym momentem jutrzejszego meczu będzie wręczenie Naszym zawodnikom medali i pucharu za zwycięstwo w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski, a także wyróżnienie zasłużonych osób dla Klubu.

Przypominamy też o bezpłatnej linii autobusowej, która wyruszy jutro przed meczem ulicami Łomży, szczegóły trasy dostępne są pod adresem: http://lks.lomza.pl/?p=7211

W sklepie klubowym została jeszcze końcówka biletów „przedsprzedażowych” wygenerowanych przez system komputerowy i będzie ona dostępna w cenach: trybuna „A” – 15 zł, trybuna „B” – 7 zł od godziny 10 na Starym Rynku. Później w sprzedaży będą już bilety w cenach odpowiednio 20 i 10 zł.

Bramy Stadionu Miejskiego będą otwarte już od godziny 18.30 dlatego zachęcamy nie zostawiania przybycia na mecz na ostatnią chwilę. Osoby, które będą na obiekcie na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego będą miały okazję spędzić czas w ogródku gastronomicznym, serwującym między innymi produkty Sponsora Głównego Klubu.

Zarząd ŁKS 1926 Łomża serdecznie zaprasza na mecz!