Newsy

ŁKS 1926 Łomża jedzie dziś dopingować kadrę Adama Nawałki

W dzisiejszym pojedynku reprezentacji Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie zespół Adama Nawałki dopingowany będzie przez Łomżyński Klub Sportowy 1926. Zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz zarząd wybierają się na mecz w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy w 2016 roku, które odbędą się na boiskach we Francji. Sponsorem wyjazdu jest firma Agro-Rolnik ze Śniadowa, która chce podziękować zawodnikom za dotychczasowe zaangażowanie i serce zostawione na boisku. Wyjazd ma też na celu charakter integracyjny wszystkich struktur Naszego Klubu. Na zaproszenie zarządu ŁKS 1926 Łomża na spotkanie Polska – Giblartar uda się też z Naszym Klubem dyrektor MOSiR-u Andrzej Modzelewski. Podczas wieczornych zmagań o eliminacyjne punkty Łomża będzie więc mocno reprezentowana na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Jednocześnie pragniemy podziękować firmie Agro-Rolnik ze Śniadowa za ufundowanie wyjazdu naszym piłkarzom na dzisiejszy mecz.