Newsy

ŁKS 1926 Łomża powalczy o punkty w Białej Piskiej

Rozgrywki III ligi podlasko – warmińsko – mazurskiej zbliżają do półmetka. W meczu 16 kolejki ŁKS 1926 Łomża grać będzie na wyjedzie ze Zniczem Biała Piska. Spotkanie to będzie miało bardzo duże znaczenie dla układu tabeli bowiem obie drużyny w ligowej tabeli dzielą zaledwie trzy punkty. Przed jutrzejszą serią gier gospodarze najbliższego pojedynku zajmują 7. miejsce z 26 punktami na koncie natomiast podopieczni Mateusza Miłoszewskiego plasują się na 5. pozycji z 29 punktami. W poprzedniej kolejce dość niespodziewanie drużyna z Białej Piskiej pokonała na wyjeździe Sokół Ostróda 1:0. W zespole Znicza gra kilku zawodników z doświadczeniem w wyższych klasach rozgrywkowych jak: Paweł Adamiec, Jacek Falkowski, Daniel Michałowski czy Tomasz Tuttas. Oprócz nich o sile zespołu stanowią też piłkarze związani w przeszłości z ŁKS-em czyli Przemysław Masłowski, Robert Cychol, Łukasz Tercjak i od niedawna Karol Drągowski. Z pewnością czeka nas jutro ciężki mecz jednak w naszym zespole panuje bojowa atmosfera i wszyscy liczą na zdobycz punktową. Żaden z piłkarzy ŁKS-u 1926 nie musi pauzować za kartki oraz nie jest kontuzjowany więc trener Miłoszewski będzie dysponował szerokim polem manewru. Początek spotkania o godzinie 13.