Newsy

ŁKS 1926 po Walnym Zgromadzeniu

Powołanie Honorowego Komitetu Obchodów 90-lecia Łomżyńskiego Klubu Sportowego oraz wybór delegatów na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Władz Podlaskiego Związku Piłki Nożnej to najważniejsze ustalenia Walnego Zgromadzenia członków ŁKS 1926 Łomża.

Jednomyślnie wszyscy obecni członkowie Klubu zdecydowali o powołaniu Honorowego Komitetu, który ma zająć się organizacją obchodów 90-lecia ŁKS Łomża. W jego skład mieliby wejść m.in. delegowani przedstawiciele Zarządu Klubu, reprezentanci kibiców oraz zasłużeni łomżyńscy piłkarze, trenerzy i działacze sportowi w przeszłości reprezentujący ŁKS. O składzie osobowym Komitetu będziemy informować w niedalekiej przyszłości.

Kolejnym istotnym punktem obrad Walnego Zgromadzenia był wybór delegatów na Walne Zgromadzenie Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, na którym odbędą się wybory władz Naszego okręgowego związku. To kto zostanie na jego czele zdecyduje o kierunku zmian oraz stosunku do lokalnej piłki na kilka najbliższych lat. Głosami uprawnionych członków ŁKS 1926 Łomża reprezentować będą:

  • Łukasz Uściłowski, Sekretarz Zarządu;
  • Dominik Sasinowski, Członek Zarządu;
  • Sebastian Chrzanowski, Skarbnik Zarządu;
  • oraz Jarosław Kulesza, Członkiem Zarządu OZPN.

Zarząd Klubu poinformował obecnych członków o podjętych rozmowach dotyczących organizacji meczu z utytułowaną polską drużyną występującą w Ekstraklasie, który to miałby uświetnić obchody okrągłego jubileuszu łomżyńskiego Klubu. Więcej informacji na temat meczu i samej okrągłej rocznicy już wkrótce.

Przy okazji zachęcamy do zostania członkiem Klubu. Oprócz uczestnictwa w spotkaniach gdzie podejmowane są realne działania dotyczące Klubu, można korzystać ze zniżek przewidzianych w ramach programu członkowskiego.