Newsy

ŁKS jedzie do Krypna, inauguracja „dwójki”

W najbliższą sobotę ŁKS Łomża zmierzy się w spotkaniu 2. kolejki IV ligi z Krypnianką Krypno.

Mecz odbędzie się na boisku rywali. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 16.00.

W porównaniu ze składem z 1. ligowej kolejki dojdzie prawdopodobnie do jednej zmiany. Do kadry powinien powrócić Daniel Kacprzyk, który w meczu z Olimpią pauzował za czerwoną kartkę. Poza tym pierwsza jedenastka powinna być zbliżona do tej, która wystąpiła w meczu rozpoczynającym ligowy sezon. Oba zespoły nie zapunktowały w pierwszej serii gier. ŁKS musiał uznać wyższość Olimpii Zambrów, natomiast zespół z Krypna przegrał z Ruchem Wysokie Mazowieckie 0:3. Liczymy na pierwszą zdobycz punktową w nowym sezonie. Spośród pozostałych spotkań nadchodzącej kolejki na uwagę zasługuje ponadto potyczka w Zambrowie. Olimpia zmierzy się z Turem Bielsk Podlaski.

Także jutro swój pierwszy oficjalny mecz rozegra Nasz drugi zespół. ŁKS II PWSIiP Łomża zmierzy się w rundzie wstępnej Okręgowego Pucharu Polski z występującym w A-klasie Huserzem Nurzec. Mecz ten zostanie rozegrany w Łomży na boisku ze sztuczną nawierzchnią (WORD) o godzinie 11.00.
Drużyna prowadzona przez trenera Alberta Rydzewskiego złożona jest z zawodników z rocznika 2004 i 2005.