Newsy

ŁKS jedzie do Moniek

W sobotę o godzinie 16.00 w spotkaniu 4.kolejki IV ligi ŁKS zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Promieniem Mońki.

Gospodarze jutrzejszej potyczki to trzeci zespół poprzedniego sezonu. Obecnych rozgrywek drużyna Promienia nie może jednak zaliczyć do specjalnie udanych. W trzech rozegranych spotkaniach odniósł on jedno zwycięstwo nad Czarną Białostocką – 3:1 i zanotował dwie porażki, 1:3 z Grabówką oraz 0:7 przed tygodniem z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

ŁKS po wysokim zwycięstwie sprzed tygodnia ma apetyt na kolejną zdobycz punktową. Z całą pewnością jednak czeka nasz ciężka przeprawa i niech nikogo nie zmyli ostatnia wysoka porażka zespołu z Moniek. Z całą pewnością Promień jest zespołem o kilka klas lepszym niż Cresovia Siemiatycze.

W naszym składzie prawdopodobnie nie dojdzie do większych zmian w porównaniu z ostatnimi spotkaniami. Żaden z zawodników nie musi pauzować z powodu żółtych kartek.

Także w sobotę swój drugi mecz rozegra drugi zespół. ŁKS II PWSIiP Łomża o godzinie 13.00 na boisku bocznym trawiastym podejmie Piłkawkę Białystok. Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny.