Newsy

ŁKS jedzie do Siemiatycz

W najbliższą niedzielę, 27 marca przed Łomżyńskim Klubem Sportowym kolejny ligowy pojedynek. Rywalami zawodników trenera Tomasza Staniórskiego w wyjazdowym spotkaniu (początek o godzinie 14.00) będzie Cresovia Siemiatycze.

W meczu tym spotkają się zespoły z przeciwległych biegunów tabeli. Gospodarze niedzielnej rywalizacji zajmują przedostatnie – 15. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 12 punktów i bilansem bramkowym 11:46. W dwóch tegorocznych meczach Cresovia zdobyła jeden punkt, remisując dwa tygodnie temu z Czarnymi Czarna Białostocka 1:1 oraz przegrywając przed tygodniem z Ruchem Wysokie Mazowieckie 0:5.

ŁKS po dwóch wygranych na wiosnę (2:0 z Olimpią Zambrów i 3:1 z Krypnianką Krypno) zajmuje 1. miejsce w czwartoligowej stawce. „Biało – czerwoni” zgromadzili 43 punkty. Zdobyli do tej pory 66 goli, tracąc 20. Po pauzie za żółte kartki w ostatnim meczu do składu wróci kapitan łomżyńskiego zespołu, Rafał Maćkowski.

W spotkaniu rozegranym w rundzie jesiennej ŁKS rozgromił Cresovię 9:0. Zarówno pozycja w tabeli oraz forma w ostatnich meczach to w naszych piłkarzach każe upatrywać zdecydowanych faworytów. Swoją wyższość trzeba będzie jednak udowodnić na boisku.

Nasz partner Superbet proponuje następujący kurs na niedzielny mecz:

Pamiętaj, żeby przy rejestracji konta i wpłacie na minimum 50 PLN wpisać kod promocyjny: LKS1926

Cresovia – ŁKS