Newsy

ŁKS Łomża podejmie Świt

Na najbliższą środę zaplanowano 30. kolejkę III ligi. ŁKS w kolejnym ważnym pojedynku zmierzy się na własnym stadionie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Początek meczu o godzinie 18.00.

Po ostatnim wygranym boju w Sulejówku nasz zespół z pewnością złapał wiatr w żagle i będzie chciał odnieść kolejne cenne zwycięstwo, które może nasz znacznie przybliżyć do utrzymania w lidze. Po 29 spotkaniach podopieczni Krzysztofa Ogrodzińskiego plasują się na 14.miejscu w tabeli dorobkiem 34 punktów.

Świt zajmuje wysokie 5. miejsce gromadząc na swoim koncie 46 „oczek”. W poprzedniej serii gier nasi najbliżsi goście pokonali na własnym obiekcie Polonię Warszawa 2:1.

Ścisk w dolnych rejonach tabeli jest bardzo duży do 11. pozycji ŁKS traci zaledwie trzy punkty, a dwa do zajmujących kolejne miejsca Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie i MKS-u Ełk. Z kolei nad 15. Sokołem Ostróda mamy tylko punkty przewagi, dlatego też jutrzejszy pojedynek jest niezwykle istotny dla układu ligowej tabeli.

Serdecznie zapraszamy na środowy mecz ŁKS Łomża – Świt Nowy Dwór Mazowiecki.