Newsy

ŁKS nadal bez punktów

Bez zdobyczy punktowej wrócili piłkarze ŁKS-u z Nowego Miasta Lubawskiego gdzie rozegrali swój drugi ligowy mecz w obecnym sezonie.

Drwęca okazała się lepsza zwyciężając 2:1 (2:1). Po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Tomasz Wojcinowicz w 9 minucie spotkania. Do wyrównania doprowadził Rafał Maćkowski w 19 minucie. Radość z remisu nie trwałą jednak długo bowiem dwie minuty później wynik spotkania ustalił Kamil Jackiewicz. Kolejne spotkanie ŁKS rozegra w najbliższą sobotę. Przeciwnikiem podopiecznych Mateusza Miłoszewskiego będzie Sokół Ostróda. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim w Łomży.

Drwęca: Suszczewicz – Jajkowski, Wojcinowicz, Kostkowski, Szarpak – Kuciński (72’Głowiński), Pietroń, Bartusiak (56′ Kowalski), Domżalski (65′ Koziara), Jackiewicz (78′ Twardowski), Miller.

ŁKS: Wienczatek – Wasilewski, Wasiulewski, Melao, Kamienowski – Gałązka (77′ Kimura), Baranowski (79′ Świderski), Rydzewski, Olesiński (86′ Styś) – Maćkowski, Sadowski (62′ Drażba).