Newsy

ŁKS po pierwszym sparingu

W minioną sobotę swój pierwszy tegoroczny sparing rozegrali piłkarze ŁKS-u.

Już na początku przygotowań poprzeczka została ustawiona wysoko, bowiem przyszło nam mierzyć się z III-ligowymi rezerwami Jagiellonii Białystok, które radzą sobie w rozgrywkach zdecydowanie najlepiej spośród wszystkich zespołów z Naszego województwa, zajmując 13. lokatę, z trzema zaległymi spotkaniami do rozegrania.

Sztab szkoleniowy Naszej drużyny zdecydował się wysłać do boju na każde z 45. minut spotkania dwie „jedenastki” dzięki czemu szansę do zaprezentowania swoich umiejętności otrzymali zawodnicy z roczników 2003 i 2004. Na słowo pochwały zasługuje z pewnością postawa Huberta Sierzputowskiego. Niespełna 17-letni wychowanek Młodzieżowego ŁKS-u zaliczył bardzo udany występ okraszony ładną bramką.

Spotkanie rozgrywane w Białymstoku pod zadaszonym boiskiem w temperaturze -11 stopni zakończyło się wygraną gospodarzy 4:2 (3:1).

ŁKS (I połowa): Długołęcki- testowany, Sulej, testowany, Poreda – Kacprzyk, Brzozowski, Zalewski, Tarnowski (30′ Koc), Szymański, Jastrzębski.
II połowa: Testowany – Mingielewicz, Melao, Cendrowski, Cychol (52′ Poreda) – Kadłubowski, Kordal, Walczak, Koc, Cudakiewicz, Sierzputowski.