Newsy

ŁKS po sparingu

W minioną sobotę zawodnicy ŁKS-u rozegrali mecz kontrolny z III ligowym KS Wasilków.

Minimalnie lepsi okazali się rywale z wyższej klasy rozgrywkowej, którzy wygrali spotkanie 1:0. Jedyna bramka padła w drugiej części spotkania. W meczu zabrakło leczących urazy, Przemysława Milewskiego, Krystiana Boguskiego, Bartosza Długołęckiego,Jakuba Kotowskiego, Wiktora Walczaka i Kacpra Dąbrowskiego, a w związku z obowiązkami służbowymi niedostępny był Daniel Kacprzyk. Kolejny mecz zostanie rozegrany w Łomży w sobotę, 8 lutego zmierzymy się ze Spartą Szepietowo. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 12.00.

ŁKS Łomża – KS Wasilków 0:1 (0:0).

ŁKS (I połowa): Lichomski – Adamczyk, Melao, Pastorczyk, Mingielewicz – Sakowicz, Korzeniecki, Brzozowski, Pawczyński, Cudakiewicz – Dojlida.

II połowa: Siedlanowski – Adamczyk, Pisiak, Dobrowolski, Mingielewicz – Mściwujewski, Speichler, Brzozowski, Kozłowski – Kownacki, Koc.