Newsy

ŁKS podejmie beniaminka z Mielnika

W sobotę o 19.26 ŁKS Łomża w spotkaniu 18.kolejki „KEEZA” IV ligi podejmie MKS Mielnik.

Goście dzisiejszego pojedynku to beniaminek IV-ligi. Jak do tej pory zgromadzili na swoim koncie 12 punktów (4 zwycięstwa, 12 porażek). Dla naszych rywali będzie to pierwszy występ w lidze w tym roku. Zaplanowany pojedynek w poprzedniej kolejce z Dębem Dąbrowa Białostocka został przełożony.

Dla naszej drużyny zajmującej obecnie 3. miejsce w lidze będzie to już trzecie ligowe spotkanie. Po zwycięstwach nad Wigrami (5:0) i KS Michałowo (4:2), liczymy na kolejny dobry mecz naszego zespołu. W dzisiejszym meczu zabraknie pauzującego za kartki Pawła Wasiulewskiego oraz kontuzjowanego Konrada Kamienowskiego.

O tym, że rywala nie należy lekceważyć najlepiej świadczy nasze pierwsze spotkanie w tym sezonie. W Mielniku po ciężkim boju wygraliśmy 2:1. Gole w tym spotkaniu zdobywali: Kamil Ulman z karnego i Łukasz Wojno. Dla rywali trafił Damian Gierasimiuk. Warto przypomnieć również, że MKS Mielnik w 90. minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Liczymy, że zespół wyciągnął odpowiedni wnioski z tamtego pojedynku.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.26 – Sponsorem meczu jest firma PHU „Kurpiewski”