Newsy

ŁKS podejmie Hetmana Białystok

W spotkaniu 9. kolejki IV ligi ŁKS Łomża podejmie na własnym stadionie drużynę Hetmana Białystok – pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17.30 w najbliższą sobotę.

Gospodarze najbliższej potyczki mają na koncie jak na razie 16 punktów. Zgromadzony dorobek plasuje nas jak na razie na 5. pozycji w ligowej tabeli. Hetmanowi z wielkim trudem udało się zgromadzić kadrę na obecny sezon ligowy. Jako jedyny zespół w stawce nie zapunktował jeszcze w obecnym sezonie przegrywając wszystkie spotkania. Nie może też więc nikogo dziwić mizerny bilans bramkowy naszego najbliższego przeciwnika – 2:37.

Przed pojedynkiem naszych drużyn ŁKS jest więc zdecydowanym faworytem do sięgnięcia po komplet punktów. Wszystko jednak należy udowodnić na boisku.

ŁKS Łomża – Hetman Białystok – sobota, 9.10.2021r. – godzina 17.30.

Sponsorem meczu jest firma PHU „Kurpiewski”