Newsy

ŁKS podejmuje Krypniankę

W meczu 17. Kolejki „Keeza” IV ligi Łomżyński Klub Sportowy podejmuje Krypniankę Krypno. Dla zawodników trenera Tomasza Staniórskiego będzie to pierwsze spotkanie w 2022 roku przed łomżyńską publicznością.

Przed tygodniem w meczu na szczycie ŁKS pokonał na wyjeździe Olimpię Zambrów 2:0 dzięki czemu drużyna z Łomży objęła prowadzenie w ligowej stawce z 40 punktami na koncie i bilansem bramkowym 63:19. Sobotni przeciwnicy naszych piłkarzy zajmują 13. lokatę z 17 punktami i bilansem bramkowym 26:43. Przed tygodniem drużyna z Krypna w pierwszym spotkaniu w rundzie wiosennej uległa w Zambrowie (grając jako gospodarz meczu) Ruchowi Wysokie Mazowieckie 2:3.

ŁKS do sobotniego meczu przystąpi osłabiony brakiem pauzującego za żółte kartki strzelca gola z Olimpią, Rafała Maćkowskiego oraz leczącego uraz Wiktora Walczaka. Należy mieć jednak nadzieję, że zastępujący ich zawodnicy staną na wysokości zadania i ŁKS skutecznie obroni pozycję lidera rozgrywek.

Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą sobotę, 19 marca o godzinie 13.30.