Newsy

ŁKS podejmuje MOSP Białystok

Już w sobotę o godzinie 14.00 Łomżyński Klub Sportowy w ramach 7.kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podejmie na Stadionie Miejskim w Łomży MOSP Białystok.

Goście w dotychczas rozegranych sześciu spotkaniach zgromadzili 9 punktów, wygrywając trzy razy i ponosząc tyle samo porażek. Młody zespół z Białegostoku na inaugurację sezonu zaczął od niespodziewanego zwycięstwa z Warmią Grajewo (2:1). W kolejnych potyczkach grając jednak nierówno. W następnych spotkaniach MOSP notował kolejno: porażkę w meczu domowym z KS Michałowo (1:3), wygraną na wyjeździe z Hetmanem Białystok (4:0), porażkę u siebie z KS Grabówka (1:2), wygraną na wyjeździe z Czarnymi Czarna Białostocka (2:1) oraz porażkę i siebie z Ruchem Wysokie Mazowieckie (0:5). Osiągnięte wyniki złożyły się aktualnie na bilans bramkowy 10:12.

ŁKS po efektownym zwycięstwie nad Spartą Szepietowo ma obecnie w dorobku 12 punktów (4 zwycięstwa, 2 porażki) oraz legitymuje się bilansem bramkowym 28:8. Liczymy, że po najbliższym meczu będziemy mogli cieszyć się z kolejnej zdobyczy punktowej, która pozwoli nam utrzymać się w ścisłej ligowej czołówce. Z całą pewnością rywali nie należy lekceważyć, o czym boleśnie miała okazję przekonać się w tym sezonie drużyna Warmii. Nasz zespół powinien przystąpić do potyczki bez żadnych ubytków kadrowych.

Po sobotnich emocjach związanych z pierwszym zespołem w niedzielę na murawie w Łomży zobaczymy nasz drugi zespół. ŁKS II PWSIiP Łomża podejmie Hetmana Tykocin. Będzie to spotkanie trzeciej drużyny z liderem rozgrywek. Po rozegranych czterech kolejkach ŁKS ma w dorobku 8 punktów (2 zwycięstwa, 2 remisy). Hetman z kompletem zwycięstw i przewagą 4 punktów nad naszym zespołem przewodzi ligowej stawce. Spotkanie w ramach rozgrywek A-klasy rozpocznie się o godzinie 13.00.