Newsy

ŁKS podejmuje Ruch Wysokie Mazowieckie

W najbliższą sobotę o godzinie 15.00 Łomżyński Klub Sportowy podejmuje Ruch Wysokie Mazowieckie.

Obie drużyny przystąpią do potyczki po niespodziewanej stracie punktów sprzed tygodnia. O ile dla Ruchu remis w wyjazdowym spotkaniu z Warmią Grajewo nie zmienił diametralnie pozycji wyjściowej przed końcówką sezonu to ŁKS po porażce w Czarnej Białostockiej spadł z pierwszej na trzecią pozycję w tabeli.

Drużyna Tomasza Staniórskiego traci punkt zarówno do Ruchu jak też do Olimpii Zambrów. Do końca sezonu pozostało pięć spotkań i strata punktów przez nasz zespół może przekreślić szansę na awans do III ligi. Dlatego też w sobotnie popołudnie czekają nas na Stadionie Miejskim wielkie sportowe emocje. W ŁKS-ie nie zobaczymy w dalszym ciągu Daniela Kacprzyka. Do gry wrócą natomiast Reindalo Melao (kartki) oraz Yahen Hremza (kontuzja).