Newsy

ŁKS podejmuje Warmię Grajewo

W sobotę, 6 listopada o godzinie 13.00 na Stadionie Miejskim ŁKS Łomża podejmie w spotkaniu 13. Kolejki IV ligi Warmię Grajewo.

Do końca zmagań w rundzie jesiennej pozostały do rozegrania tylko trzy kolejki. Przed zawodnikami Łomżyńskiego Klubu Sportowego stoi zadanie kontynowania zwycięskiej passy. W ostatnich ośmiu ligowych spotkaniach ŁKS nie doznał porażki odnosząc siedem zwycięstw i tylko raz remisując. Dzięki dobrej formie z ostatnich tygodni zespół trenera Tomasza Staniórskiego zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów. Zwycięstwo sprzed tygodnia z Ruchem Wysokie Mazowieckie pozwoliło zredukować stratę do 2. lokaty, którą zajmuje Ruch do zaledwie dwóch punktów. Liderem z pięciopunktową przewagą nad ŁKS-em jest Olimpia Zambrów.

Drużyna Warmii Grajewo, z którą ŁKS będzie rywalizował w najbliższą sobotę plasuje się na 9. pozycji w stawce. Do naszych najbliższych rywali idealnie pasuje określenie, że „grają w kratkę”. W dotychczas rozegranych dwunastu spotkaniach Warmia wygrywała pięciokrotnie, tyle samo razy schodząc z boiska pokonaną oraz dwukrotnie remisowała. Zespół prowadzony przez trenera Leszka Zawadzkiego legitymuje się bilansem bramkowym 25:18. Przed tygodniem Warmia okazała się lepsza od Orła Kolno wygrywając 2:0.

W zespole z Grajewa zobaczymy prawdopodobnie w sobotę w wyjściowym składzie byłego zawodnika Łomżyńskiego Klubu Sportowego, Łukasza Wojno. W zespole ŁKS-u za czerwoną kartkę w meczu sprzed tygodnia zawieszony jest Daniel Kacprzyk. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji sztabu szkoleniowego, zapowiada się więc ciekawe widowisko.

ŁKS Łomża – Warmia Grajewo – sobota, godzina 13.00