Newsy

ŁKS powalczy o kolejne punkty

W 11. kolejce rozgrywek IV ligi ŁKS zmierzy się w Łomży z MOSP-em Białystok.

Nasi najbliżsi rywale jak na razie zgromadzili na swoim koncie 8 punktów co plasuje ich na 14. lokacie w ligowej stawce. W ostatniej serii gier drużyna z Białegostoku mierzyła się z Dębem Dąbrowa Białostocka remisując na własnym obiekcie 1:1.

Jeżeli chodzi o Nasz zespół to po zmianie szkoleniowca drużyna prowadzona przez Tomasza Staniórskiego zanotowała wyjazdową wygraną z Sokołem Sokółka 1:0 oraz remisy z Promieniem Mońki 3:3 oraz przed tygodniem z Orłem Kolno 2:2. W obu zremisowanych spotkaniach traciliśmy bramki na wagę zwycięstw w doliczonym czasie gry. Sprawiło to, że z dorobkiem 17 punktów znajdujemy się obecnie na 7. pozycji. Chcąc zbliżyć się do czołowych lokat nie możemy pozwolić już sobie na podobne wpadki. Liczymy więc na zwycięstwo w najbliższym pojedynku.

ŁKS Łomża – MOSP Białystok, sobota, 10 października, godzina 19.26 – Stadion Miejski w Łomży.

Przypominamy wszystkim kibicom o stosowaniu się do obecnym zaleceń w związku z sytuacją epidemiologiczną. Przede wszystkim o zasłanianiu ust i nosa oraz zachowaniu dystansu społecznego oraz dezynfekcji dłoni.