Newsy

ŁKS powalczy o kolejne punkty

W niedzielę o godzinie 14 na Stadionie Miejskim w Łomży w meczu o kolejne ligowe punkty ŁKS 1926 Łomża podejmie czołową drużynę III ligi – Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie.

Nasi najbliżsi goście zajmują 3 lokatę gromadząc 42 punkty. Przed tygodniem Drwęca w meczu inauguracyjnym pokonała przed własną publicznością beniaminka z Wikielca 3:1. ŁKS po zwycięstwie sprzed tygodnia nad Sokołem Ostróda plasuje się na 5 miejscu z 38 punktami. Nasza drużyna ma też jedno spotkanie mniej od rywali. W rundzie jesiennej po bardzo wyrównanym spotkaniu w Nowym Mieście Lubawskim padł remis 2:2. Bramki zdobywali Rafał Maćkowski z karnego oraz Reinaldo Melao. Zawodnikami Drwęcy są byli piłkarze ŁKS-u: Kamil Stankiewicz i Mariusz Baranowski.

Podobnie jak przed tygodniem nasz klub przygotował w przerwie atrakcje dla kibiców w postaci losowania atrakcyjnym nagród, wśród nich słuchawki ufundowane przez Lpelektronik o wartości 199 zł, a hotel Colnus gorącą porcje domowej grochówki.

Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych piłkarzy. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 14.