Newsy

ŁKS powalczy o pierwsze ligowe punkty

W sobotę o godzinie 17. ŁKS rozegra swój pierwszy wyjazdowy pojedynek w sezonie 2016/17.

Rywalem zespołu Mateusza Miłoszewskiego będzie zespół Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Gospodarze najbliższej potyczki przeszli małą rewolucję kadrową. Drużynę do nowego sezonu przygotowywał uznany w regionie trener Wojciech Tarnowski. Drwęca została też wzmocniona kilkoma wartościowymi zawodnikami. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim: pozyskany z MKS-u Ełk snajper Kamil Jackiewicz oraz pomocnicy Michał Pietroń – poprzednio Olimpia Elbląg i Michał Twardowski przybyły z Olimpii Zambrów.

ŁKS 1926 Łomża przystąpi do najbliższego spotkania wzmocniony Pawłem Drażbą pozyskanym z białostockiej Jagiellonii.

W poprzednim sezonie ŁKS po dramatycznej końcówce i golu w 90. minucie meczu zdobytym przez Reinaldo Melao zremisował w Nowym Mieście Lubawskim 2:2. Natomiast na wiosnę górą byli piłkarze z Łomży, którzy po dwóch trafieniach Przemysława Olesińskiego wygrali 2:1.

Miejmy nadzieję, że korzystny bilans zostanie podtrzymany także w najbliższym meczu.