Newsy

ŁKS powalczy w Grajewie

W sobotę o godzinie 15.00 w Grajewie Łomżyńskie Klub Sportowy powalczy o kolejne ligowe punkty z Warmią.

Do końca sezonu pozostały już tylko cztery mecze. Żeby mieć wciąż jakiekolwiek szansę na zwycięstwo w rozgrywkach nasz zespół poza oglądanie się na prowadzącą w tabeli Olimpię i drugi Ruch sam nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów.

Drużyna Warmii przystąpi do sobotniego pojedynku pod wodzą nowego szkoleniowca. Z powodów osobistych z drużyną rozstał się dotychczasowy trener Leszek Zawadzki. Do końca sezonu za wyniki zespołu z Grajewa odpowiadać będzie Paweł Sobolewski.

Nasi rywale przed tygodniem pokonali w Kolnie Orła 1:0 dzięki czemu z dorobkiem 40 punktów zajmują 7. miejsce w lidze.

W zespole ŁKS-u nie zobaczymy na boisku w Grajewie Daniela Kacprzyka. Poza tym wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera Staniórskiego.