Newsy

ŁKS powalczy w Lubawie

W sobotę, 3 września o godzinie 17.00 ŁKS 1926 Łomża powalczy o kolejne ligowe punkty.

Przeciwnikiem Naszego zespołu będzie beniaminek III ligi – Motor Lubawa, który w ubiegłym sezonie zwyciężył w grupie warmińsko – mazurskiej IV ligi. Gospodarze dzisiejszej potyczki nie wygrali jak na razie meczu w tym sezonie i jako jedyna drużyna w lidze nie zdobyli jeszcze punktu. Zespół Mateusza Miłoszewskiego będzie musiał jednak zostawić dziś na boisku całe serce chcąc wywalczyć zwycięstwo. Zagramy prawdopodobnie w Lubawie poważnie osłabieni. Wykluczony jest występ w meczu kontuzjowanego Damiana Gałązki. Na urazy narzekają poza tym Konrad Kamienowski, Albert Rydzewski i Mariusz Baranowski. Występ całej trójki jest mocno wątpliwy. Mamy jednak nadzieję, że skład jaki pośle dziś do boju trener ŁKS-u będzie mógł po ostatnim gwizdku sędziego cieszyć się ze zwycięstwa.