Newsy

ŁKS przed kolejnym meczem o utrzymanie pozycji lidera

W Wielką Sobotę o godzinie 12.00 na Stadionie Miejskim w Łomży ŁKS Łomża podejmie w kolejnym ligowym pojedynku Spartę Szepietowo. Łomżyński zespół prowadzony przez trenera Tomasza Staniórskiego po raz kolejny będzie bronił pozycji lidera rozgrywek.

W poprzedniej kolejce ŁKS bez większych problemów uporał się w wyjazdowym pojedynku z Orłem Kolno natomiast Sparta w derbowym starciu musiała uznać wyższość Ruchu Wysokie Mazowieckie, przegrywając 0:1, tym samym okopując się na 14. miejscu w tabeli. Wszystko wskazuje na to, że Sparta do ostatnich kolejek walczyć będzie o utrzymanie na obecnym szczeblu rozgrywek.

Sztab szkoleniowy ŁKS-u będzie miał w sobotniej rywalizacji do dyspozycji kadrę zbliżoną do tej z ubiegłotygodniowej potyczki w Kolnie. Czołówka zespołów prowadzących w ligowej stawce solidarnie wygrywa kolejne ligowe mecze. Aby utrzymać pozycję lidera ŁKS nie może sobie pozwolić na żaden moment dekoncentracji, zwłaszcza na stratę punktów ze znacznie niżej notowanym rywalem.