Newsy

ŁKS przed walką o kolejne punkty

W najbliższą sobotę przed Łomżyńskim Klubem Sportowym mecz w ramach 25. kolejki IV ligi. Kolejnym rywalem zespołu z Łomży będzie drużyna KS Grabówka.

Goście najbliższej potyczki zajmują obecnie 6. lokatę w ligowej tabeli. Swoją wysoką pozycję zawdzięczają przede wszystkim dobrej formie z rundy jesiennej. Na wiosnę nie wiedzie im się już tak dobrze, notując m.in. wysokie porażki z Ruchem Wysokie Mazowieckie 0:4 i Warmią Grajewo 1:7. Na jesieni ŁKS w meczu wyjazdowym okazał się lepszy od najbliższych przeciwników wygrywając 2:1.

W czołówce rozgrywek od wielu tygodni nic się nie zmienia. Czołowe trzy drużyny solidarnie wygrywają wszystkie swoje mecze i wszystko wskazuje na to, że walka o awans rozstrzygnie się w końcowych meczach sezonu.
Po wygranej sprzed tygodnia w Białymstoku na Hetmanem Białystok w dalszym ciągu na prowadzeniu jest Łomżyński Klub Sportowy. Tuż za plecami łomżyńskich piłkarzy znajdują się kolejno Ruch Wysokie Mazowieckie i Olimpia Zambrów.

Do utrzymania liderowania rozgrywkom potrzebne będzie kolejne wygrane spotkania. Początek meczu w sobotę, 14 maja o godzinie 15.00.