Newsy

ŁKS przegrywa w grze kontrolnej

W kolejnym sparingu w okresie przygotowawczym ŁKS 1926 Łomża uległ MKS-owi Przasnysz 1:2 (0:2). W dzisiejszym meczu trener Miłoszewski postanowił oszczędzić kluczowych zawodników Naszego zespołu, większość z nich pojawiła się na boisku dopiero w 60 minucie spotkania. Szansę otrzymał dziś Marcin Tarnowski z zespołu juniorskiego prowadzony przez Marcina Mroczkowskiego, a także dwóch młodych zawodników z regionu.

ŁKS 1926 zagrał w składzie:

Lipka (30′ Chludziński), (60’Wienczatek) – Brutkowski (60′ Przysowa), Kamienowski, Wasiulewski (60′ Melao), Kubala (60′ Malinowski) – testowany I (60′ Sadowski), testowany II (60′ Świderski), Brzozowski (60′ Rydzewski), Styś (60′ Gałązka) – Olesiński (60′ Truszkowski), Tarnowski MŁKS (46′ Zaniewski).

Bramka dla ŁKS-u: Łukasz Zaniewski.

Kolejnym rywalem ŁKS-u 1926 Łomża będzie II – ligowa Legionovia Legionowo. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o godzinie 11.30 na boisku drugoligowca.