Newsy

ŁKS remisuje ze Zniczem

W ostatnim spotkaniu rozgrywanym w Łomży w sezonie 2015/16 ŁKS zremisował ze Zniczem Biała Piska 1:1 (0:1).

Dla trenera Mateusza Miłoszewskiego dzisiejsze spotkanie było doskonałą okazją by dać szansę zawodnikom, którzy do tej pory rzadziej pojawiali się na murawie, natomiast goście aby mieć jeszcze cień szansy na pozostanie w III lidze nie mogli pozwolić sobie na stratę punktów.
Gospodarze pomimo gry w eksperymentalnym zestawieniu niczym nie ustępowali rywalom, a w przeciągu całego spotkania byli zespołem lepszym jednak kilkukrotnie pod bramką Znicza brakowało zimnej krwi. Na gola z rzutu karnego dla gości w 72 minucie odpowiedział bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego Przemysław Przysowa.
ŁKS-owi pozostał w III lidze do rozegrania ostatni pojedynek. W sobotę 4 czerwca o godzinie 16 zmierzymy się z Romintą Gołdap, a już w środę o 17 w Dąbrowie Białostockiej powalczymy o obronę Wojewódzkiego Pucharu Polski z miejscowym Dębem.

ŁKS 1926 Łomża – Znicz Biała Piska 1:1 (0:1)

Bramki: Przemysław Przysowa 72 – Karol Drągowski 31 (k)

ŁKS: Lipka – Kamienowski, Melao, Wasiulewski, Przysowa – Olesiński (46. Styś), Brzozowski, Rydzewski (71. Kacprzyk), Kubala (68. Drozdowski) – Tarnowski, Lemański
Znicz: Rudneu – Świderski, Tercjak, Lutrzykowski, Ekstowicz, Denert, Drągowski, Gałązka, Romachów, Michałowski, Łapiński

szczegółowa relacja z meczu: http://mylomza.pl/home/sport/item/11917-remis-na-zje%C5%BAdzie-na-po%C5%BCegnanie-video-i-foto.html