Newsy

ŁKS Rodzina dla Iwana! – zapraszamy na sobotni turniej

Już w najbliższą sobotę wszystkich sympatyków piłki nożnej czekają nie lada emocje. ŁKS 1926 Łomża, MŁKS Łomża oraz kibice ŁKS-u zapraszają na turniej: ŁKS – Rodzina dla Iwana dedykowany trenerowi naszych bramkarzy Danielowi Iwanowskiemu.

Zmaga się on z poważną i przewlekłą chorobą dlatego też całkowity dochód z turnieju zostanie przekazany dla Daniela na leki, badania i wizyty u lekarza. Oprócz zmagań piłkarskich (wystąpią drużyny kibiców, Rodzina ŁKS oraz PWSIiP.) czekają nas też inne atrakcje takie jak malowanie twarzy dla najmłodszych w barwy klubowe, wspólne przygotowanie oprawy meczowej z naszymi kibicami oraz wiele innych. Kibice przygotowali otwarte zawody w przeciąganiu liny oraz wyciskanie sztangi.

W trakcie turnieju odbędzie się też licytacja koszulek piłkarskich m.in. reprezentacyjna koszulka z autografem Artura Boruca czy też Grzegorza Sandomierskiego piłkarza Cracovii Kraków i koszulka ŁKS- u, w której występował Daniel Iwanowski.

Spośród osób, które zdecydują się na zakup biletu cegiełki (minimum 5 zł) rozlosujemy oryginalną koszulkę reprezentacji Polski – serdecznie zapraszamy! Początek zmagań o godzinie 15. Hala sportowa przy SP 9 w Łomży.

W jedności siła – ŁKS RODZINA!!!